כיצד לבחור את עגלת התינוק המתאימה לכם?
עגלת תינוק היא מוצר בסיסי, נדרש והכרחי, שנכון לבחור אותו באופן מחושב, מושכל וזהיר. מדובר במוצר שבו שוהה התינוק הרך לא מעט זמן, לרבות בטיולים מחוץ לבית. העגלה הנדרשת והמצופה היא איכותית, בטיחותית, המעניקה לתינוק תחושת נוחות, מאפשרת לו לשנות תנוחות, לשבת ולשכב, להיות מוגן ומוצלל היטב. עגלה טובה היא עגלה שקל להתנייד אתה, היא ניתנת לקיפול בקלות.
השוק מוצף עגלות תינוק מאיכויות שונות. מאחר שמדובר במוצר בסיסי חשוב ביותר השיקול הכספי לגיטימי כאחד השיקולים לבחירה אבל לא כשיקול העיקרי והמכריע.

 למה חשוב לשים לב?

 
 1. לעגלה הנותנת לתינוק הגנה ובטיחות מרביות ומיטביות. עגלה איכותית, בעלת תו תקן מחייב ומחמיר. עגלה שניתן להניח על הידיות שלה שקיות מבלי שהמשקל יערער את יציבותה. חשוב לבדוק כי יש בלמים (מעצורים) לגלגלים, אשר באמצעותם ניתן לעגן את העגלה למקומה ולמנוע החלקה.
 2. יש לוודא כי כל הרכיבים איכותיים ובטיחותיים: השלדה, הגלגלים, הבד, הידיות, החיפוי.
 3. בחרו עגלה שאינה כבדה מדי, מאחר שאתם צפויים להידרש לקפל אותה ולהניחה בתא המטען של הרכב ולהוציאה ממנו בנסיעותיכם.
 4. רצוי לבחור עגלה מחברה, אשר לא רק נותנת לכם אחריות על המוצר אלא מציעה גם שירות תיקונים ככל שאלה יידרשו.
 5. בחרו עגלה שמצד אחד רחבה מספיק כדי שהתינוק יוכל לשבת ו/או לשכב בה בנוחות ומצד שני לא במידה שניתן להכניסה בקלות בדלת הבית או למעלית.
 6. בחרו עגלה שניתן לקפל אותה בקלות ובמהירות, כגון כשיורד גשם, או כשהתינוק בוכה ויש לזוז מהמקום במהירות.
 7. אם אתם גרים בעיר- ייתכן כי עגלה עם גלגלים קטנים תהיה נוחה יותר לניוד בעוד אם אתם גרים בכפר, עגלה עם גלגלים  גדולים ורחבים מתאימה לכם יותר.
 8. רצוי להעדיף עגלה עם בד נושם, אוורירי, קל לכיבוס, היות שתינוק פולט לעתים תכופות. האפשרות לכבס מהווה ערובה לשמירה על ניקיון והיגיינה.
 9. בשל ההיצע הגדול של עגלות תינוק, ניתן וחשוב להשוות בינהן.
 10. לפני שאתם מחליטים- היו נאמנים לעקרון הניסוי והטעייה: הושיבו את התינוק על העגלה וטיילו אתו מעט.
  תרגישו איך הוא מרגיש ואיך אתם מרגישים. אין ספק כי נוחות ובטיחות התינוק קודמים לנוחותכם, אבל מאחר שאתם הם אלה שצפויים להסיעו, הנוחות שלכם היא שיקול לגיטימי שחשוב לקחת גם אותו בחשבון.
מאחר שאין חכם כבעל ניסיון, התייעצו עם הורים שרכשו עגלות והם יכולים להמליץ לכם על עגלה שנותנת להם מענה מיטבי.
מוכרנים בחנות שמוכרת עגלות תינוק ודאי יכולים לתרום לכם.

 
x

#{title}

#{text}

#{price}